Євгенія Корнієнко

Дипломований спеціаліст у галузі хореографії. Сертифікований інструктор групових програм: Sky Jumping, аквааеробіка, TRX, Cycle. Персональний тренер. Срібний призер та переможець змагань з бодіфітнесу на Одещині. Учасник навчальних семінарів з фітнесу та фітнес-конвенцій у Києві, Одесі та Львові. Презентер Одеської фітнес-конвенції «Тайгер». Досвід роботи у сфері фітнесу – 15 років.

Ганна Грінчук

Сертифікований інструктор групових програм із фітнесу, персональний тренер. Учасник змагань зі спортивної акробатики, а також учасник фітнес-конвенцій у Києві та Одесі.

Тетяна Серікова

Дипломований спеціаліст з фізичного виховання та реабілітації. Сертифікований інструктор групових програм з фітнесу, пілатес за методикою Євмінова. Персональний тренер. Учасник навчальних семінарів у галузі «mind & body». Учасник фітнес-конвенцій у Києві та Одесі.

Непомняща Оксана

Сертифікований інструктор з йоги. Учасник міжнародних семінарів з йоги різних майстрів. Особиста практика – 8 років. Досвід роботи в групі та індивідуально – 5 років. Володіє знаннями Хатха-йоги, Аштанга Віньяса йога ,йога-школи А. Сідерського, фіт-йога, йога-нідра, йогатерапія.

Олена Лойк

Дипломований спеціаліст у галузі фізичного виховання, майстер спорту з плавання, сертифікований інструктор групових програм, персональний тренер з плавання. Учасник навчальних семінарів з фітнесу та фітнес-конвенцій у Києві та Одесі. Досвід роботи у сфері фітнесу – 17 років.

Ірина Шумська

Дипломований спеціаліст у галузі фізичного виховання та реабілітації. Сертифікований інструктор групових програм: Таi-bo, аквааеробіка для вагітних, Sky Jumping. Персональний тренер. Учасник навчальних семінарів з фітнесу та фітнес-конвенцій у Москві, Києві та Одесі. Досвід роботи у сфері фітнесу – 19 років.

 

Світлана Мірза

Сертифікований інструктор з йоги, хатка-йоги, йоги Айєнгара. Персональний тренер з йоги. Учасник семінарів та тренінгів з йоги. Досвід роботи у сфері фітнесу – 14 років.

Христина Андрієнко

Сертифікований інструктор групових програм: Tabata, TRX, Sky Jumping, танцювальні напрямки. Учасник навчальних семінарів з фітнесу та фітнес-конвенцій у Києві та Одесі. Досвід роботи у сфері фітнесу – 10 років.

Олена Кобилянська

Дипломований спеціаліст у галузі хореографії, хореограф-постановник, сертифікований інструктор групових програм та танцювальних напрямків: Dance mix та Zumba. Учасник навчальних семінарів з фітнесу та фітнес-конвенцій у Києві та Одесі. Досвід роботи у сфері фітнесу – 15 років.

Олександр Уривський

Дипломований спеціаліст з TRX та реабілітаційних напрямків. Інструктор тренажерної зали. Старший тренер 1-ї категорії, майстер спорту з Муай-тай, дворазовий чемпіон світу, триразовий чемпіон України з боксу. Ведучий навчальних уроків з бодібілдингу, онлайн-інструктор.

Іван Гагауз

Багаторазовий призер чемпіонатів Одеської області та чемпіонатів України з французького боксу САВАТ, переможець відкритих турнірів з кікбоксингу, призер чемпіонату Європи з французького боксу САВАТ, суддя 1-ї категорії, призер чемпіонату серед ВНЗ з баскетболу, призер, призер відкритих турнірів з бразильського Джиу-джитсу. Дипломований інструктор тренажерного залу та групових занять.

+38 (048) 705 70 88